Співробітниками Миколаївського районного сектору було перевірено Центр надання соціальних послуг Миколаївської селищної ради Одеської області на дотримання пожежної та техногенної безпеки.

 

Цього ж дня інспектори Тарутинського районного сектору взяли участь у комісійному обстежені Територіального Центру соціального обслуговування пенсіонерів в смт. Тарутине. Рятувальники провели  роз’яснювальну роботу серед робочого персоналу Центру, які перебувають в даному центрі, щодо дотримання вимог правил пожежної безпеки та порядок дій на випадок виникнення пожежі. Вказали на основні заходи, які необхідно виконати для безпечної експлуатації об’єкту та збереження життя та здоров’я громадян.

В смт Сарата позачергова перевірка проводилась в КП "ІВУШКА", де фахівці ДСНС перевіряли наявність розпорядчих документів щодо дотримання протипожежного режиму в закладі,  наявність необхідної кількості та стан  утримання шляхів евакуації,  відповідність електричних мереж правилам влаштування електроустановок.

У свою чергу рятувальники м.Балта перевірили КЗ "Піщанська спеціальна школа Одеської обласної ради" де приділили увагу алгоритму дій при виникненні надзвичайної події та ознайомили присутніх із правилами застосування вогнегасників. В м Одеса відбулась перевірка стану пожежної безпеки в "Одеському центрі реінтеграції осіб без визначеного місця проживання". Головна мета заходів - створити умови для безпечного перебування людей у закладах соціального призначення.