Олексій Притула – талановитий лікар-ветеринар, люблячий чоловік та батько прекрасної донечки. Він будував щасливе життя для своєї родини, але війна, яка прийшла у нашу країну, змусила його покинути усе та піти на війну, щоб подарувати своїй родині майбутнє у вільній Україні. 

 

На війну Олексій пішов добровільно майже з перших днів повномасштабного вторгнення ворога на нашу землю. Він мужньо та самовіддано бився з окупантами, але 30 вересня, виконуючи евакуацію поранених побратимів з поля бою під час запеклих боїв на сході, Олексій потрапив під ракетний обстріл ворога  касетними снарядами.

 

 

Герой отримав тяжкі поранення та був доставлений до лікарні.

Лікарі на своєму фронті билися за життя Олексія – протягом багатьох часів вони робили операцію за операцією, що врятувало герою життя. На жаль, лікарі не змогли врятувати кінцівки – молодий чоловік втратив обидві ноги.

Наразі Олексій потребує тривалої реабілітації та протезування кінцівок. Він готовий був віддати життя за наш з вами спокійний сон, зараз наш обов’язок допомогти йому повернутися до нормального життя.

Збір веде дружина Юлія

ПриватБанк – 4731 2196 4790 9161 (Притула Олексій)

Монобанк – 4441114457283065