Два одеські прокурори Тілік та Чечітко отримали від Одеської міськради по квартирі та додатково по грошовій винагороді щомісяця. Так правоохоронців відзначили за «професійність». Прокурори на замовлення кримінального авторитета Вадима Галантерника добились обвинувачення у кримінальних справах для керівництва ПП «Ремерцентр». Ця фірма брала участь у будівництві системи «Глибоководний випуск».

 

Система готова і справна, а з фірмою так і не розплатились за роботу. Про причетність до справи прокурорів стало відомо активістам ГО «Стоп корупції». Вони звернулись до кадрової комісії, яка займається атестацією прокурорів регіональних прокуратур.

«Отримавши інформацію про багатомільйонні боргові зобов’язання держави перед ПП «Ремерцентр», кримінальний авторитет Одеси Вадим Галантерник домовився з керівництвом прокуратури Одеської області про заволодіння активами зазначеного підприємства шляхом незаконного кримінального переслідування його власників та працівників.
 
Керівництво прокуратури Одеської області, з метою реалізації домовленостей з Галантерником, доручило слідчому прокуратури Одеської області Чечітку О.А. та прокурору відділу прокуратури Одеської області
Тіліку Р.Г. у будь-який спосіб притягнути до кримінальної відповідальності та арештувати керівників ПП «Ремерцентр» і засновника вказаного підприємства Тарпана Р.С., з метою схиляння їх до переоформлення належних Тарпану Р.С. корпоративних прав на підконтрольних Вадиму Галантернику осіб.
 
Слідчий Чечітко О.А. та прокурор Тілік Р.Г., на виконання вказівок керівництва, під час розслідування кримінального провадження №42014160000000101 безпідставно повідомили про підозру у вчиненні особливо тяжких злочинів Тарпану Р.С. та іншим п’ятнадцятьом особам, після чого розпочали фальсифікувати докази їхньої вини у вчиненні інкримінованих злочинів.
 
За виконання незаконних вказівок прокурора області та побажань Вадима Галантерника щодо заволодіння активами ПП «Ремерцентр», прокурор Тілік Р.Г. та слідчий Чечітко О.А. одержали від Одеської міської ради по квартирі, щомісячно їм виплачується додаткове неофіційне грошове винагородження», — зазначають у своєму зверненні активісти ГО «Стоп корупції».

Зазначимо, що в Одесі для покращення екологічної ситуації та запобігання руйнуванню дамби Хаджибейського лиману проводилися роботи з будівництва системи відводу стічних вод від станції біологічного очищення «Північна».

Завершальним етапом системи відводу стічних вод є будівництво трубопроводу «Глибоководний випуск», за допомогою якого стічні води від станції біологічного очищення «Північна» відводитимуться на 4 км в море та розсіюватимуться там. Зазначена технологія є визнаною у світі та створює мінімальний вплив на довкілля регіону.

Роботи з будівництва об’єкта «Глибоководний випуск» виконувалися
ПП «Ремерцентр».

Згідно з затвердженим Кабінетом Міністрів України проєктом, вартість будівництва об’єкту «Глибоководний випуск» склала 585 000 044 грн.
Водночас ПП «Ремерцентр» зобов’язалося збудувати вказаний об’єкт за 575 450 910 грн.

Роботи з будівництва об’єкту «Глибоководний випуск» виконані на 95 відсотків, на загальну суму 567 191 041,4 грн.

Заборгованість держави перед ПП «Ремерцентр» за виконані роботи  складає понад 177 мільйонів гривень.

Наявність заборгованості перед ПП «Ремерцентр» підтверджена рішеннями Господарського суду міста Києва від 10.12.2014 у справі № 910/19328/14 та від 01.12.2014 у справі  №910/19256/14, які залишені в силі Київським апеляційним господарським судом та Вищим господарським судом України.

Подписывайтесь на наш телеграмм канал heart_eyes