Володимир Зеленський впевнений, що представництва Кримської платформи будуть функціонувати не тільки на території України, а й в інших країнах. Про це повідомили в ОП.

 

"Кримська платформа буде існувати не тільки в Києві. У Києві буде центральний офіс, а в багатьох країнах, де є підписанти - там будуть відкриватися ті чи інші напрямки, пов'язані з деокупацією Криму", - сказав український лідер. Про це інформує Myc.News.

За словами глави держави, декларацію за результатами установчого саміту Кримської платформи повинні підписати 45 країн, однак, зазначив він, документ є відкритим, тому інші держави теж зможуть приєднатися до цієї декларації.

"Упевнений на сто відсотків, будуть приєднуватися", - сказав Зеленський і додав, що є країни, які не можуть підтримати цю платформу з різних причин, політичних або економічних, в тому числі і через тиск Росії.

Сьогодні, 23 серпня, в столиці України відбудеться установчий саміт Кримської платформи - міжнародного координаційного механізму з деокупації Криму.

Участь в новому форматі підтвердили 48 країн і міжнародних організацій.