Прокуратура Миколаївщини, продовжує виявлять порушення земельного законодавства при використанні земель державного лісового фонду.

Як повiдомляе прокуратура, установлено, що державним підприємством «Володимирівське лісове господарство» замість заліснення земель та збільшення державного лісового фонду, під виглядом договорів про спільну діяльність фактично передано в оренду фермерському господарству та фізичній особі-підприємцю землі державного лісового фонду загальною площею 347 га грошовою оцінкою 19,3 млн грн для ведення товарного сільгоспвиробництва.

При цьому органом, уповноваженим на передачу у користування земель лісогосподарського призначення є Кабінет Міністрів України, котрим згода на їх передачу не надавалась.

Прокуратурою Миколаївської області до господарського суду області пред’явлено дві позовні зави в інтересах держави в особі Кабінету Міністрів України про визнання недійсними зазначених договорів та зобов’язання суб’єктів господарювання повернути ці землі у розпорядження держави. Принципову позицію регіональної прокуратури підтримала і Генеральна прокуратура України.